Logo TotallyTraffic maakt een punt van nul, ga naar de homepage

De maand van de veilige schoolomgeving

Dit jaar organiseren we wederom de maand van de veilige schoolomgeving. Deze vindplaats van 21 augustus t/m 22 september, met mogelijk uitloop tot 30 september 2023. Wij willen alle scholen in Zuid-Holland vragen om aandacht te besteden aan verkeerseducatie! Boek nu uw verkeerslessen via www.totallytraffic.nl

Elk jaar bij de start van het nieuwe schooljaar vragen we extra aandacht voor jongeren in het verkeer. Na de zomervakantie blijkt het voor alle verkeersdeelnemers weer even wennen in het verkeer. De dagelijkse routine en de drukte op de weg. Dit betekent helaas ook dat in deze tijd van het jaar meer jongeren betrokken zijn bij verkeersongevallen.

We richten ons in deze maand op de weggebruikers in de schoolomgeving. Dat zijn natuurlijk de jongeren, docenten, maar ook buurtbewoners en de overige weggebruikers. We vragen deze keer extra aandacht voor ouderbetrokkenheid. Ook op het voortgezet onderwijs is dat een belangrijk thema. 

 MVS

 

Wat kan uw school doen?
Yes, onze school wil ook aan de slag in de Maand van de Veilige schoolomgeving. Onze school maakt ook een punt van nul. Wat kunnen wij als school doen? 

1. Plan een verkeersles van TotallyTraffic in. www.totallytrafficzuidholland.nl
    Relevante thema's voor lessen zijn: schoolroute, afleiding en verkeersgedrag. 
2. Nodig de wethouder uit tijdens een verkeersles op uw school.
3. Bestel attentie verhogende materialen voor de eerste maand van het nieuwe schooljaar. Scholen
    kunnen in Zuid-Holland gratis beachvlag, spandoeken, posters bestellen.
4. Breng ouders van nieuwe brugklassers op de hoogte van hun invloed. Dit kan middels de flyer
    ouderbetrokkenheid. 

Wilt u meer weten over de maand van de veilige schoolomgeving? Op deze pagina vindt u meer informatie. 

Inhoud wordt niet getoond omdat cookies niet toegestaan zijn.

Meer informatie